29.2 C
İstanbul
Perşembe, Haz 13, 2024
okuryazarkitaplar
Image default
AstrolojiManşetYeniler

Yıldızlar’a göre 2024’te Bizi Neler Bekliyor?

Astrolog Dinçer Güner ile 2024’de son 12 yılın en şanslı dönemini yaşayacak T’Talks’ın Aralık ayı konuklarından olan ünlü astrolog Dinçer Güner’in 2024 yılı öngörüleri dikkat çekti. Hangi burçlar aşk döngüsüne girecek, hangi burçları yurt dışı bekliyor?

TikTok’un dijital sohbet serisi T’Talks, Aralık ayında 2023 yılını temize çekmek için alanında uzman isimleri ağırladı. T’Talks’ın Aralık ayı konuklarından olan ünlü astrolog Dinçer Güner’in 2024 yılı öngörüleri dikkat çekti. Dinçer Güner, 2023 yılında da yapay zeka destekli ChatGPT’nin hayatımıza girmesiyle bunun etkilerini hissetmeye başladığımızı söyledi.

Hava burçları için en şanslı dönem“2023 yılının Mayıs ayına kadar şans daha çok ateş burçlarından yanaydı ancak Jüpiter’in Boğa burcuna geçmesiyle, Boğalar, Oğlaklar ve Başaklar 2023’te daha şanslılardı” diyen Güner, Toprak grubu burçlarının şansının 26 Mayıs’a kadar süreceğinin altını çizdi.

İkizler, Terazi ve Kova: ŞanslısınızGüner, bu burçların güzel fırsatlar yakalayabileceğini ve ekonomik anlamda rahatlama yaşayabileceklerini söylerken, 26 Mayıs’tan sonra şans ve fırsatların hava grubu burçlarında olacağını; İkizler, Terazi ve Kova burçlarının 12 yılın en şanslı dönemini yaşayacaklarını ifade etti

Koç ülke değiştirebilir2024 yılında yaşanacak Güneş ve Ay tutulmaları nedeniyle Koç, Terazi ve Yükselen Terazi burçlarının ortaklıklar, evlilikler, ülke değişiklikleri yaşayabileceklerini belirten Dinçer Güner, 2024 yılında kendisine en çok dikkat etmesi gereken burcun Balık ve Yükselen Balık burçları olduğunu söyledi.

Balıklar dikkat!Güner, “Satürn en nihayetinde sorumluluk, disiplin, köşeye sıkışmışlıkla ve yeniden bir şeyleri düzenlemekle alakalı bir gezegen. Balık ve Yükselen Balıklar için ciddi anlamda hayatlarının sorumluluklarını almaları gereken, ellerini taşın altına sokmaları gereken, bir işe veya bir ortaklığa zamanlarını, paralarını, enerjilerini en etkili şekilde kullanmaları gereken bir süreç olacak 2024!” ifadelerini kullandı.

Aşk şampiyonu: Oğlak ve Akrepler2024 yılında aşk konusunda en şanslı burçların Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, Akrepler ve Yükselen Akrepler olduğunu söyleyen Güner, bu burçların 26 Mayıs’a kadar aşkta ve evlilikte oldukça şanslı, şahane bir zaman diliminde olacaklarını belirtti.

Kova için şahane dönem başlıyorGüner “26 Mayıs’tan sonra Yükselen Yay, Yükselen Kova aşkla ilgili şahane bir dönem yaşayacaklar” dedi.2024 senesinin Türkiye için çok önemli olacağını söyleyen Güner, Haziran ayından sonra ekonomik anlamda güçlü bir toparlanma ve ayağa kalkma sürecinin bizleri beklediğinin altını çizdi.

İlgili Haberler

Çirkini Sevmek…

okuryazarkitaplar

Bir Öğrencinin Gözünden ESKİŞEHİR

okuryazarkitaplar

Gnostizm Nedir?

okuryazarkitaplar

Yorum Yap

Kitap, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Tarih, Mitoloji, Müzik, Resim, Gez Gör, Doğa Sporları, Aktüel Bilim, Anadolu, Dünya Mirası, Festival, Fuar, Sergi, Akademi, Yazarlar...