29.2 C
İstanbul
Perşembe, Haz 13, 2024
okuryazarkitaplar

Künye:

okuryazarkitaplar

KÜNYE

Yayıncı / İmtiyaz Sahibi: Funda TEMÜR

Genel Yayın Yönetmeni: Funda TEMÜR

Yazı İşleri Müdürü: Funda TEMÜR


Editör : Leman KÜLEKÇİ / Funda TEMÜR

E-Posta: [email protected]

E-dergi: okuryazarkitaplar.com

Instagram: @okuryazarkitaplar

You-Tube: okuryazarkitaplar

Twitter : okuryazarkitaplar

Linkedin: okuryazarkitaplar

[email protected]

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.


okuryazarkitaplar.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyrigth  2022 www.okuryazarkitaplar.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.okuryazarkitaplar.com’a aittir. www.okuryazarkitaplar.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar okuryazarkitaplar.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


www.okuryazarkitaplar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.okuryazarkitaplar.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kitap, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Tarih, Mitoloji, Müzik, Resim, Gez Gör, Doğa Sporları, Aktüel Bilim, Anadolu, Dünya Mirası, Festival, Fuar, Sergi, Akademi, Yazarlar...